KOVOVÝROBA POCINOVICE s.r.o.

Řezání laserem

Řezání laserem – preciznost a sofistikovanost pro vaše projekty

Společnost KOVOVÝROBA POCINOVICE s.r.o. přináší do oblasti řezání materiálů další dimenzi s naší vyspělou laserovou technologií. Naše stroje, počínaje CNC vláknovým laserem FeiCut, poskytují vysokou efektivitu a extrémní přesnost pro řezání a gravírování na velké pracovní ploše 4000 x 2000 mm.

Laserový řez je vhodný pro všechny, kdo hledají dokonalou přesnost a jemné detaily, například pro dekorativní prvky, náročné inženýrské aplikace nebo při výrobě přesných komponent. Díky našim technologiím a odbornému personálu je zajištěn vysoký standard zpracování materiálů jako je černý materiál, nerez, a hliník v širokém rozsahu tloušťky materiálu.

Naše výbava pro laserové řezání:
– Vláknový laser FeiCut s 3 kW zdrojem pro maximální rozměr plechu 4000 x 2000 mm a tloušťku plechu od 0,5 mm do 12 mm (černý materiál), od 0,5 mm do 10 mm (nerez) a od 0,5 mm do 8 mm (hliník).

S naší laserovou technologií získáte dokonale hladké okraje a vynikající kvalitu řezu při minimalizaci dodatečných prací po řezání. Pro efektivní řešení vašeho projektu s vysokou přesností, kontaktujte KOVOVÝROBA POCINOVICE s.r.o.